NLP Master Practitioner

‘’Bu adım; NLP Practitioner Eğitimi'nde fark ettiğiniz farklıklarınız, kaynaklarınızla keşfettiğiniz benliğinizle başladığınız yolculukta öz sürecinizi tamamlama ve çevresel boyutta yansıtmanızı sağlamayı hedefler.’’

Bu adım öğrenmeyi pekiştirici ve sizi ileri götüren bir fırsattır. Programın en kapsamlı pratiği bu kısımdır.  Gerçek zamanlı, yapacağınız şeyin riskini aldığınız bu süreç her yönden zengin ve interaktiftir.

 

 

Derin Dokunuş

Bu modülde eğitimcinin kendi süreciyle ilgili olan yolculuğuna koçluk ediyoruz. Eğitim şehir dışında  doğayla iç içe 5 gün süren grup kampı olarak gerçekleşmektedir.

RUHSAL GELİŞİMİN HEDEFİ... BENLİĞİN KEŞFİDİR.

Bireyselleşme; kişinin benzersiz varlığını bilinçli olarak fark etmesi ve gerçekleştirmesidir. Bunun için kişinin yolculuğa çıkması gerekir...

Hayatın kullanma kılavuzu yoktur... İyi bir hayat yaşamaya çalışırken bildiklerimizi karıştırır, yönümüzü, yorumumuzu kaybederiz, iç sorgularla buluşmaya başlarız. Her bireyin kendine özel yaşamsal döngüsü vardır. Bu döngü iç içe geçmiş birçok sistemden oluşur. Fiziksel olarak İçinde bulunduğumuz bilinç evresi ve buna karşılık kullandığımız bilinç evresi! Geçmişten getirdiğimiz Arketipsel yapılarımız, gölge yanlarımız ve bizi biz yapan kişiliklerimiz, Per zonalarımız, yaşamış olduğumuz deneyimler sonrasında farkında olarak veya farkında olmadan oluşan derin acılarımıza karşı geliştirdiğimiz savunma mekanizmalarımız, değerlerimiz, inançlarımız sahip olduğumuz döngüyü oluşturan dişlilerdir.

Yol haritamız Bilinç evrelerimizdir.
Bize düşen ise; bulunduğumuz yerin ve kendi öz benliğimizin farkında olarak döngümüzü istediğimiz yönde hareket ettirecek gerçekliğe sahip olmamızdır. 

DERİN DOKUNUŞ; önce kendi gerçekliğinize ışık tutacak, çalışma sonrası beraber olacağınız kişilere ışık tutma yolunu açacaktır.

       Terapotik Teknik Eğitim

İnsanların ruh, beden ve zihin sağlığıyla ilgileniyorsanız; bilin ki çok özel ve hassas bir konuyla çalışıyorsunuz.

Bu modülde; insan hayatında oluşan bölünmeler sonrasında ihtiyacınız olan sağlıklı ben, ayakta kalan ben ve travmatik benle bütünleşip yol almanızı sağlayacak tekniklerin uygulanması yönünde tam ve bütün olma deneyimleri yaşanacaktır.

 


Detaylı Bilgi için Bizi Arayın
0537 304 39 09
Dilerseniz Biz Sizi Arayalım
Sizi arayabilmemiz için buraya tıklayın.